e-ikony-2020

Ranking sklepów internetowych
Fashion oraz Home&Garden

O RANKINGU E-IKONY

E-IKONY to ranking sklepów internetowych w branżach Fashion oraz Home&Garden, który powstał z myślą o sklepach i użytkownikach serwisów Domodi.pl, Allani.pl i Homebook.pl. Tworzony jest na podstawie tysięcy ankiet, które w trakcie trwania konkursu wypełnili użytkownicy sklepów internetowych. Opinie są zbierane poprzez sklepy oraz nasze serwisy przy wsparciu kanałów Social Media. Dodatkowe kategorie to wyróżnienia dla podmiotów na rynku e-commerce, przyznawane przez członków jury z Grupy Domodi.

Kategorie dla sklepów

Nagrody w tym roku rozdawane są w 10 kategoriach i trafią do najpopularniejszych oraz najbardziej wyróżniających się firm z branży e-commerce, które są parterami Grupy Domodi.

KATEGORIE FASHION:

  • Wybór użytkowników Domodi.pl TOP3 
  • Bestseller na Domodi.pl
  • Ekologia w Fashion
  • Premium w Fashion
  • Innowacje w Fashion

KATEGORIE HOME&GARDEN:

  • Wybór użytkowników Homebook.pl TOP3 
  • Bestseller na Homebook.pl
  • Inspiracje w Home&Garden
  • Ekologia w Home&Garden
  • Innowacje w Home&Garden
Dowiedz się więcej, pobierz regulamin konkursu:
statuetki e-ikony_

Weź udział w rankingu
i wygraj promocję dla swojego sklepu

Każdy zarejestrowany sklep bierze udział w naszym rankingu. Sklep z największą ilością głosów zostanie wypromowany w naszych serwisach, poprzez formaty reklamowe o wartości 5000zł. Pozostałe dwa sklepy na podium zostaną wyróżnione promocją o wartości 2000 zł.

 

Możesz dodatkowo zachęcić swoich klientów i użytkowników do udziału w głosowaniu na E-IKONY 2020. Pobierz materiały promocyjne i udostępnij je w swoich social mediach i na stronie głównej. 

WYNIKI RANKINGU E-IKONY 2020

Nagrodę główną otrzymują e-commerce’y, które były najczęściej wskazywane przez użytkowników w badaniu ankietowym jako ulubiony sklep internetowy i zajęły najwyższą, topową pozycję wśród wszystkich sklepów partnerskich Grupy Domodi. 

TOP3 Wybór użytkowników Domodi.pl i Allani.pl

4f
2. miejsce
4f.com.pl
orsay
1. miejsce
Orsay.com
adidas
3. miejsce
Adidas.pl

TOP3 Wybór użytkowników Homebook.pl

agata logo
2. miejsce
Agatameble.pl
1. miejsce
YourHomeStory.com.pl
ikea
3. miejsce
Ikea.pl

WYRÓŻNIENIA E-IKONY 2020

Nagrody w dziewięciu kategoriach otrzymują sklepy internetowe lub marki, które w danym roku wyróżniły się w sposób szczególny spośród konkurencji w konkretnych kategoriach tematycznych. To uhonorowanie całorocznej działalności sklepów i marek online działających w tych dwóch branżach. Wyróżnienia przyznawane są przez jury.

Wyróżnienia w branży Fashion:

born2be

Bestseller

Wyróżnienie dla sklepu obecnego w naszych serwisach modowych za odpowiedź na potrzeby klientów, co przynosi efekty w postaci największej sprzedaży wśród naszych użytkowników.
gomez

Premium

Marka, której modowe kolekcje i produkty, wprowadzone na rynek w 2020 roku, cechowała najwyższa dbałość o detale, jakość oraz szeroka oferta z najwyższej półki.
reserved

Ekologia

Marka, której działania w roku 2020 miały pozytywny impakt na środowisko naturalne, wiązały się z edukacją postaw proekologicznych oraz stawiały na zrównoważony rozwój ich biznesów w branży mody.
modivo

Innowacje

Wyróżnienie dla sklepu, którego działania w 2020 roku doprowadziły do wdrożenia zmian w zakresie produktów, procesów omnichannel, organizacji czy marketingu.

Wyróżnienia w branży Home&Garden:

edinos

Bestseller

Nagroda przyznawana sklepowi, który w 2020 r. współpracował z serwisem Homebook.pl, a jego asortyment budził największe zainteresowanie wśród użytkowników Homebook.pl.
sf meble logo

Inspiracje

Marka, której działania komunikacyjne, oferta produktowa, zdjęcia aranżacyjne oraz content, wyróżniały się na tle konkurencji i wyznaczały trendy w branży.
ikea

Ekologia

Brand, którego działania w 2020 r. miały pozytywny impakt na środowisko, wiązały się z edukacją postaw proekologicznych oraz stawiały na zrównoważony rozwój biznesu w branży wnętrzarskiej.
castorama

Innowacje

Wyróżnienie dedykowane dla jednej marki lub sklepu online z branży wyposażenia wnętrz, których działania doprowadziły do wdrożenia innowacyjnych zmian.

Nagrody E-IKONY 2020

Zwiększ liczbę transakcji w Twoim e-commerce

Dołącz do serwisów modowych Domodi.pl i Allani.pl, pozyskaj nowych użytkowników i zwiększ sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. 

Wzmacniamy intencje zakupowe użytkowników, aby zwiększyć sprzedaż w Twoim e-commerce.

All Right Reserved by GRUPA DOMODI © 2020