e-ikony-2020

Ranking sklepów internetowych
Fashion oraz Home&Garden

O RANKINGU E-IKONY

E-IKONY to ranking sklepów internetowych w branżach Fashion oraz Home&Garden, który powstał z myślą o sklepach i użytkownikach serwisów Domodi.pl, Allani.pl i Homebook.pl. Tworzony jest na podstawie tysięcy ankiet, które w trakcie trwania konkursu wypełnili użytkownicy sklepów internetowych. Opinie są zbierane poprzez sklepy oraz nasze serwisy przy wsparciu kanałów Social Media. Dodatkowe kategorie to wyróżnienia dla podmiotów na rynku e-commerce, przyznawane przez członków jury z Grupy Domodi.

Kategorie dla sklepów

Nagrody w tym roku rozdawane są w 9 kategoriach i trafią do najpopularniejszych oraz najbardziej wyróżniających się firm z branży e-commerce, które są parterami Grupy Domodi.

KATEGORIE FASHION:

  • TOP3 Wybór użytkowników Domodi.pl
  • Ekologia w Fashion
  • Premium w Fashion
  • Innowacje w Fashion
  • Debiut na Domodi.pl

KATEGORIE HOME&GARDEN:

  • TOP3 Wybór użytkowników Homebook.pl
  • Inspiracje w Home&Garden
  • Innowacje w Home&Garden
  • Debiut na Homebook.pl
Dowiedz się więcej, pobierz regulamin konkursu:
ranking sklepów modowych wnętrzarskich e-ikony

Weź udział w rankingu

Każdy zarejestrowany sklep bierze udział w naszym rankingu. Możesz dodatkowo zachęcić swoich klientów i użytkowników do udziału w głosowaniu na E-IKONY 2020. Pobierz materiały promocyjne i udostępnij je w swoich Social Mediach i na stronie głównej. 

RANKING E-IKONY 2020

Nagrodę główną otrzymują e-commerce’y, które były najczęściej wskazywane przez użytkowników w badaniu ankietowym jako ulubiony sklep internetowy i zajęły najwyższą, topową pozycję wśród wszystkich sklepów partnerskich Grupy Domodi.

TOP3 Wybór użytkowników Domodi.pl i Allani.pl

TOP3 Wybór użytkowników Homebook.pl

WYRÓŻNIENIA E-IKONY 2020

Nagrody w siedmiu kategoriach otrzymują sklepy internetowe lub marki, które w danym roku wyróżniły się w sposób szczególny spośród konkurencji w konkretnych kategoriach tematycznych. To uhonorowanie całorocznej działalności sklepów i marek online działajacych w tych dwóch branżach. Wyróżnienia przyznawane są przez jury.

Wyróżnienia w branży Fashion:

Ekologia

Marka, której działania w roku 2020 miały pozytywny impakt na środowisko naturalne, wiązały się z edukacją postaw proekologicznych oraz stawiały na zrównoważony rozwój ich biznesów w branży mody.

Premium

Marka, której modowe kolekcje i produkty, wprowadzone na rynek w 2020 roku, cechowała najwyższa dbałość o detale, jakość oraz szeroka oferta z najwyższej półki.

Innowacje

Wyróżnienie dla sklepu, którego działania w 2020 roku doprowadziły do wdrożenia zmian w zakresie produktów, procesów omnichannel, organizacji czy marketingu.

Debiut

Wyróżnienie dla nowego sklepu w naszych serwisach modowych – na Domodi.pl oraz Allani.pl, za wyjątkową ofertę i odpowiedź na potrzeby klientów.

Wyróżnienia w branży Home&Garden:

Inspiracje

Marka, której działania komunikacyjne, oferta produktowa, zdjęcia aranżacyjne oraz content, wyróżniały się na tle konkurencji i wyznaczały trendy w branży.

Innowacje

Wyróżnienie dedykowane dla jednej marki lub sklepu online z branży wyposażenia wnętrz, których działania doprowadziły do wdrożenia innowacyjnych zmian.

Debiut

Nagroda przyznawana sklepowi, który rozpoczął swoją współpracę z serwisem Homebook.pl, a jego asortyment budził największe zainteresowanie wśród użytkowników Homebook.pl.

Fotorelacja z rozdania nagród E-IKONY 2020

Zwiększ liczbę transakcji w Twoim e-commerce

Dołącz do serwisów Domodi.pl, Allani.pl i Homebook.pl, pozyskaj nowych użytkowników i zwiększ sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. 

Wzmacniamy intencje zakupowe użytkowników, aby zwiększyć sprzedaż w Twoim e-commerce.

All Right Reserved by GRUPA DOMODI © 2020