O nas

TWORZYMY SERWISY PEŁNE MODY I DESIGNU

GRUPA DOMODI to trzy serwisy e-commerce w Polsce: Domodi, Allani i Homebook. Dwie największe platformy modowe w kraju, na których użytkownicy znajdą oferty najlepszych sklepów internetowych to Domodi.pl i Allani.pl. Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz.

Grupa Domodi w liczbach

0 mln

użytkowników miesięcznie

0 mln zł

przychodu rocznie generowanego naszym partnerom

0 mln

społeczności w Social Mediach

0 sklepów

zaufało już Grupie Domodi

O Grupie Domodi

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz skrupulatnie wypracowywane podejście biznesowe pozwalają nam dzisiaj wyróżnić się na rynku e-commerce. Dzięki poznaniu konkretnych potrzeb naszych partnerów oraz klientów zapewniamy najwyższą skuteczność działań, precyzyjne dotarcie do grona odbiorców oraz satysfakcjonujące efekty wizerunkowe i sprzedażowe. Koncentrujemy się na naszych partnerach – to ich potrzeby są dla nas najważniejsze. Wnikliwie słuchamy i analizujemy, aby móc dopasować najkorzystniejsze rozwiązania. Codziennie podejmujemy odpowiedzialność, aby dostarczać prawdziwych korzyści naszym klientom optymalizując swoją pracę, a także oferowane przez nich rozwiązania i produkty.

Zwiększ liczbę transakcji w Twoim e-commerce

Dołącz do serwisów Domodi.pl, Allani.pl i Homebook.pl, pozyskaj nowych użytkowników i zwiększ sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. 

Wzmacniamy intencje zakupowe użytkowników, aby zwiększyć sprzedaż w Twoim e-commerce.

All Right Reserved by GRUPA DOMODI © 2020