UX Designer - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > UX Designer

Twój zakres obowiązków

✓ Budowanie oraz uspójnianie interfejsu użytkownika – koordynacja od strony UX i UI;

✓ Projektowanie elementów graficznych (UI);

✓ Zbieranie danych na temat doświadczeń użytkowników, testowanie projektowanych rozwiązań oraz     formułowanie rekomendacji zmian;

✓ Projektowanie, planowanie i przeprowadzanie badań UX oraz testów A/B dla nowych funkcjonalności sklepu;

✓ Opracowanie systemu monitorowania wskaźników UX dla sklepów e-commerce;

✓ Interpretacja wniosków z zebranych danych statystycznych, rekomendacja rozwiązań przekładających się na korzyści biznesowe;

✓ Projektowanie makiet i materiałów do projektów związanych z rozwojem serwisów Domodi i Allani;

✓ Codzienna współpraca z Zespołem Developerskim, QA, Analiz Biznesowych oraz Marketingu;

✓ Analiza ruchu i modelowanie customer journeys;

✓ Dostarczenie wiedzy o użytkownikach, trendów i inspiracji przy pomocy różnych metod na każdym etapie rozwoju produktu.

Nasze wymagania:

✓ Min. 2 lat doświadczenia jako UX w branży e-commerce;

✓ Doświadczenie pracy z klientem / właścicielem biznesowym oraz z projektantami UX;

✓ Szeroka wiedza z zakresu zasad projektowania rozwiązań e-commerce;

✓ Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów badawczych;

✓ Wysoko rozwinięte zdolności łączenia danych jakościowych z ilościowymi;

✓ Umiejętność komunikowania efektów swojej pracy w jasny sposób;

✓ Umiejętność zbierania i przyjmowania feedbacku;

✓ Elastyczność i kreatywność w podejściu do badań;

✓ Duża samodzielność, automotywacja;

✓ Proaktywne nastawienie.

Mile widziane:

✓ Znajomość podejścia Lean UX;

✓ Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kreatywnych;

✓ Znajomość Google Analytics, Hotjara, Figmy.

Oferujemy:

✓ możliwość nauki od profesjonalistów,

✓ komfortowe i nowoczesne biuro przy ulicy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, choć teraz wszyscy pracujemy zdalnie,

✓ szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

✓ pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria),

✓ wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

✓ swobodę zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt.

Wyślij swoje CV na adres: praca@domodi.pl pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.