Specjalista ds. rekrutacji i onboardingu - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > Specjalista ds. rekrutacji i onboardingu

Twój zakres obowiązków:

✓ kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych – od potrzeby do zatrudnienia (zdefiniowanie roli, stworzenie jej opisu, publikację ogłoszenia, networking i promocja, prowadzenie rozmów wraz z liderem, aż do zaofertowania i zatrudnienia odpowiedniego kandydata)

✓ odpowiedzialność za proces onboardingu oraz wsparcie nowych pracowników w pierwszych miesiącach pracy

✓ bliska współpraca z managerami i liderami w tematach rekrutacji i onboardingu

✓ rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych oraz budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu candidate expirience

✓ udział w tworzeniu strategii, planów działań oraz ich realizacja w obszarze employer brandingu.

Nasze wymagania:

✓ masz co najmniej 1 rok doświadczenia w rekrutacji

✓ potrafisz prowadzić wywiady pogłębione z kandydatami

✓ masz na swoim koncie sukcesy rekrutacyjne

✓ jesteś na bieżąco z trendami na rynku rekrutacyjnym i EB

✓ nie straszna Ci praca z danymi, raportami i excelem 🙂

✓ Twoje umiejętności interpersonalne i komunikacyjne są na wysokim poziomie

✓ potrafisz organizować sobie pracę, jesteś osobą uporządkowaną i skrupulatną.

Mile widziane:

 doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi (direct search)

wysoka umiejętność networkingu w social mediach.

Oferujemy:

✓ szeroki zakres odpowiedzialności i możliwości rozwoju poprzez projekty wewnętrzne oraz szkolenia i warsztaty zewnętrzne

✓ swobodę i samodzielność w realizacji codziennych zadań

✓ pakiet benefitów pracowniczych: karta multisport, prywatna opieka, dofinansowania do szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie i inne.

Wyślij swoje CV na adres: praca@domodi.pl pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.