Senior E-commerce Analyst - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > Senior E-commerce Analyst

Twój zakres obowiązków

✓ Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne dla klientów B2B (sklepów internetowych)

✓ Współpraca z różnymi zespołami (Performance Marketing, Sprzedaż, IT) w zakresie rekomendacji i wsparcia biznesowego

✓ Analiza rynku E-Commerce Fashion

✓ Rozwój infrastruktury raportowej w Tableau

✓ Prezentowanie wniosków z analiz przed członkami innych działów lub przed Zarządem spółki

✓ Zarządzanie mini (3 osobowym) zespołem

✓ Wsparcie merytoryczne przy zarządzaniu kampaniami klientów w serwisach Grupy Domodi

Nasze wymagania:

✓ Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

✓ Znajomość branży E-commerce

✓ Dobra znajomość SQL

✓ Dobra znajomość Tableau lub innych narzędzi do wizualizacji danych

✓ Znajomość Google Analytics

✓ Dobra znajomość Excela

✓ Umiejętność analizy danych; skutecznego wyszukiwania zależności oraz anomalii

✓ Umiejętność wizualizacji danych oraz wniosków w czytelny i zrozumiały sposób

✓ Umiejętność prezentowania wyników analiz w szerszym gronie

✓ Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

✓ Realny wpływ na strategię spółki,

✓ Bliska współpraca z Zarządem,

✓ możliwość nauki od profesjonalistów,

✓ Brak monotonii, różnorodne cross-obszarowe wyzwania, które pozwolą zdobyć bardzo rozległą E-commercową wiedzę,

✓ Możliwość rozwoju w zakresie wykorzystania narzędzi takich jak Tableau, GA czy SQL

✓ Możliwość rozwoju bądź postawienia pierwszych kroków w zakresie zarządzania zespołem

✓ Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna w Luxmed, ubezpieczenie na życie, kafeteria),

✓ Swoboda zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B.

Wyślij swoje CV na adres: praca@domodi.pl pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.