Product Owner - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > Product Owner

Twój zakres obowiązków

✓ analiza rynku i monitorowanie aktywności konkurencji,

✓ tworzenie strategii rozwoju produktu,

✓ wyznaczanie celów dla funkcjonalności i projektów,

✓ kompleksowe wdrażanie projektów i funkcjonalności – od zebrania potrzeb, przez zdefiniowanie wymagań biznesowych, aż po launch produktu do rynku,

✓ dbanie o bieżącą komunikację ze stakeholderami i przedstawicielami innych działów,

✓ wspieranie komunikacji marketingowej wdrażanych funkcjonalności,

✓ stałe monitorowanie postępów rozwoju produktu, jego KPI oraz szukanie sposobów na jego ulepszenie poprzez wprowadzanie zmian w oparciu o cele strategiczne,

✓ utrzymywanie skupienia w zespole na stałym dostarczaniu wartości oraz zarządzanie wieloma strumieniami wymagań, tak aby efektem naszych prac był świetny produkt!

Nasze wymagania:

✓ minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktem,

✓ doświadczenie w branży w e-commerce,

✓ wiedza z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego,

✓ znajomość takich narzędzi jak Google Analytics, Search Console, Excel,

✓ wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

✓ zorientowanie na osiąganie założonych celów,

✓ umiejętność zwinnego zarządzania projektami,

✓ bardzo dobre organizowanie pracy własnej oraz zespołu,

✓ mile widziana znajomość SQL’a.

Oferujemy:

✓ możliwość nauki od profesjonalistów,

✓ komfortowe i nowoczesne biuro przy ulicy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, choć teraz wszyscy pracujemy zdalnie,

✓ szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

✓ pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria),

✓ wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

✓ swobodę zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt.

Wyślij swoje CV na adres: praca@domodi.pl pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.