Paid Social Media Specialist - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > Paid Social Media Specialist

Twój zakres obowiązków:

✓ Samodzielne planowanie i tworzenie kampanii efektywnościowych w mediach społecznościowych

✓ Analiza efektywności kampanii reklamowych, optymalizacja wyników kampanii pod ROAS oraz COS

✓ Opracowywanie raportów i proponowanie usprawnień na podstawie wniosków z raportów

✓ Redagowanie oraz przygotowywanie materiałów reklamowych

✓ Wsparcie zespołu w innych działaniach z zakresu marketingu internetowego

✓ Współpraca z zespołem analiz oraz SEM

Szukamy Cię, jeśli:

✓ Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu i optymalizacji kampanii internetowych (Facebook Ads albo Google Ads)

✓ Posiadasz doświadczenie w realizacji kampanii sprzedażowych (e-commerce)

✓ Wykazujesz się dobrą znajomością narzędzi analitycznych

✓ Sprawnie używasz narzędzi reklamowych Facebooka

✓ Umiejętnie analizujesz dane i wyciągasz z nich wnioski

✓ Excel nie ma przed Tobą tajemnic

✓ Potrafisz dobrze organizować własną pracę, a praca zespołowa sprawia Ci przyjemność

Oferujemy:

✓ Możliwość nauki i rozwoju w obszarze marketingu internetowego w otoczeniu ekspertów z branży Fashion i Performance

✓ Komfortowe i nowoczesne biuro przy ulicy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, choć teraz wszyscy pracujemy zdalnie 😉

✓ Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

✓ Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria)

✓ Wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

✓ Swoboda zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B

Wyślij swoje CV na adres: zuzanna.kabelska@domodi.pl  pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.