Online Marketing Specialist - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > Online Marketing Specialist

Twój zakres obowiązków:

✓ koordynowanie projektów niestandardowych dla klientów komercyjnych,

✓ przygotowywanie niestandardowych ofert sprzedażowych dla klientów komercyjnych,

✓ inicjowanie nowych rozwiązań reklamowych z nastawieniem na osiąganie celów biznesowych klienta,

✓ wyszukiwanie i dystrybuowanie najnowszych trendów z rynku reklamowego w organizacji,

✓ przygotowywanie i wdrażanie: harmonogramów, briefów, prezentacji, copy, regulaminów,

✓ kontrolowanie wyników realizowanych projektów i ich raportowanie,

✓ przygotowywanie raportów w trakcie oraz po zakończeniu projektu.

Nasze wymagania:

✓ minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w mediach lub w domu mediowym),

✓ znajomość rynku e-commerce, z uwzględnieniem trendów i jego specyfiki,

✓ umiejętność analizy danych i formułowania wniosków,

✓ gotowość do pracy z założonymi celami,

✓ dobra organizacja pracy,

✓ kreatywność, komunikatywność, samodzielność.

Oferujemy:

✓ samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów,

✓ bliską współpracę z wieloma działami w naszej organizacji, czyli realny wpływ na wyniki biznesowe naszej firm,

✓ projekty, które wymagają kreatywności i niestandardowego myślenia,

✓ pakiet benefitów pracowniczych: karta multisport, prywatna opieka, dofinansowania do szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie i inne.

Wyślij swoje CV na adres: praca@domodi.pl pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.