New Business Manager - Fashion E-commerce - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > New Business Manager – Fashion E-commerce

Twój zakres obowiązków

✓ Aktywne pozyskiwanie klientów

✓ Analiza klientów pod kątem rentowności biznesu, możliwości skalowania

✓ Przygotowanie tygodniowych raportów efektywności

✓ Negocjacje handlowe z klientami

✓ Doradztwo w zakresie działań performance, zwiększania skali biznesu, poprawy efektywności

✓ Analiza rynku e-commerce fashion

✓ Sprzedaż działań niestandardowych produktów z portfolio Grupy Domodi

Nasze wymagania

✓ Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży w agencji performance – warunek konieczny

✓ Znajomość branży e-commerce fashion – warunek konieczny

✓ Dobra znajomość narzędzia Tableu i innych narzędzi analitycznych (GA,FB)

✓ Umiejętność pracy pod presją czasu

✓ Ukierunkowanie na cel

✓ Umiejętność pracy w zespole i aktywnego realizowania celów wspólnych Organizacji

✓ Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (w mowie i piśmie)

✓ Zdolność analitycznego myślenia

Co oferujemy?

✓ Możliwość rozwoju zawodowego na ambitnym stanowisku

✓ Komfortowe i nowoczesne biuro przy ulicy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, choć teraz w większości pracujemy zdalnie

✓ Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

✓ Wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

✓ Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna w Luxmed, ubezpieczenie na życie, kafeteria)

✓ Swobodę zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B

Wyślij swoje CV na adres: zuzanna.kabelska@domodi.pl  pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.