Koordynator programu wyprzedaży - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > Koordynator programu wyprzedaży

Twój zakres obowiązków

✓ Cykliczne przygotowywanie planu wyprzedaży/przecen/rabatów w odstępie kwartalnym, nadzór jego realizacji i efektywności

✓ Zbieranie i adresowanie potrzeb produktowych z kategorii hard-sell z działu sprzedaży

✓ Przedstawienie rekomendacji produktów wykorzystywanych w akcjach wyprzedażowych, kontrola ich efektywności, rekomendacje optymalizacyjne

✓ Doradztwo w komunikacji rynkowej B2C i B2B dla hard-sell/value for money w podziale na odpowiednie kanały z uwzględnieniem ich specyfiki

✓ Koordynacja sezonowych wyprzedaży i wydarzeń (np. Black Friday, Dzień Kobiet, Walentynki, Szaleństwo Wyprzedaży)

✓ Przygotowanie koncepcji wydarzenia wyprzedażowego Domodi oraz jego koordynacja

✓ Zarządzanie wybranymi kategoriami asortymentowymi w ramach serwisu Domodi

✓ Przygotowywanie benchmarków konkurencji, zbieranie danych i ich prezentacja

✓ Cykliczny monitoring wyników w kategoriach

✓ Wyszukiwanie i reagowanie na trendy rynkowe

✓ Dbanie o wysoką jakość wypełnienia listingów produktami

✓ Praca nad drzewem kategorii i strukturą w wyznaczonych obszarach

✓ Rekomendacje pozyskania nowych sklepów przez dział handlowy

Nasze wymagania:

✓ Doświadczenie w zarządzaniu kategoriami, zakupami, optymalizacją półki sprzedażowej w obszarze e-commerce

✓ Znajomość trendów, kategorii rynkowych i sezonowości w branży fashion

✓ Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

✓ Bardzo dobra organizacja czasu pracy

✓ Kreatywność, pomysłowość i nieszablonowe myślenie

✓ Umiejętności analityczne i zdolność do przygotowywania rekomendacji na podstawie analiz

✓ Samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane działania

✓ Gotowość i otwartość na współpracę z innymi działami

Oferujemy:

✓ Możliwość rozwoju zawodowego na ambitnym stanowisku

✓ komfortowe i nowoczesne biuro przy ulicy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, choć teraz wszyscy pracujemy zdalnie

✓ szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

✓ pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria)

✓ wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

✓ swobodę zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt

Wyślij swoje CV na adres: praca@domodi.pl pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.