Graphic Designer - GRUPA DOMODI

GRUPA DOMODI > Kariera > Graphic Designer

Twój zakres obowiązków:

✓  tworzenie materiałów marketingowych i komunikacyjnych, m.in. banery na stronę www, materiały display, plakaty, broszury, materiały handlowe, mailing etc.

✓  zarządzanie brand bookiem marki – w zakresie zgodności nowych projektów z identyfikacją wizualną

✓  opracowywanie key visual dla kampanii marketingowych i działań wspierających sprzedaż

✓  wsparcie zespołu marketing & PR w zakresie kreacji koncepcji

✓  przygotowanie plików do druku, zlecanie ich oraz dbanie o ich jakość

Nasze wymagania:

✓  wysoki poziom obsługi programów graficznych z pakietu Adobe, m.in.: Photoshop, Illustrator, Indesign

✓  minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

✓  kreatywność oraz nieszablonowe myślenie

✓  doświadczenie w przygotowywaniu plików do druku

✓  wysokie poczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów w projektowaniu

✓  umiejętność tworzenia dobrych prezentacji (ppt. oraz Prezentacje Google)

✓  terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

✓  komunikatywność i otwartość na feedback

✓  świetna organizacja pracy i samodzielność

✓  aktualne portfolio – prosimy wysłać razem z CV

Dodatkowe atuty:

✓  podstawy projektowania UI

✓  umiejętność tworzenia animacji

✓  znajomość trendów i branży fashion

Oferujemy:

✓  pracę w zespole twórczych i pozytywnych profesjonalistów

✓  projekty, które wymagają kreatywności i niestandardowego myślenia

✓  współtworzenie magazynu Clue – pierwszej w polsce publikacji łączącej modę i biznes: https://grupadomodi.pl/magazyn-clue/

✓  samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów

✓  pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria)

✓  możliwość współpracy w ramach B2B lub zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wyślij swoje CV na adres: praca@domodi.pl pamiętając o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety, nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji.