Frontend Developer

Wrocław
Poszukujemy doświadczonego frontendowca, który pomoże nam w dalszym rozwoju strony. W naszych planach jest eksperymentowanie z nowymi technologiami, jak AMP i PWA oraz dalsza optymalizacja pod mobile. Znajomość Ruby on Rails i chęć częściowej pracy nad zadaniami backendowymi będą dodatkowym atutem.
 
Allani.pl jest portalem specjalizującym się w branży fashion i zakupach online - pomagamy naszym użytkownikom wybrać najciekawsze produkty spośród tysięcy ubrań dostępnych w sklepach internetowych. Nasza strona jest odwiedzana przez ponad 3 miliony osób miesięcznie i wciąż rośnie.
 
Nasz team kładzie duży nacisk na jakość kodu oraz nowe technologie - nie boimy się z nimi eksperymentować! Pracujemy w sympatycznej, luźnej atmosferze i płaskiej strukturze - będziesz współpracować bezpośrednio ze świetnymi ludźmi i mieć realny wpływ na produkt i technologie. Mimo, że udało nam się zachować atmosferę start-upu, to jesteśmy już dojrzałą, godną zaufania firmą.
 

Dlaczego warto u nas być?

 • Slim&fit

  Slim&fit

  Dbamy o dietę i dobre samopoczucie naszych pracowników. Dlatego codziennie znajdziesz u nas świeże owoce i warzywa, a także zdrowe przekąski.

 • Na słodko

  Na słodko

  Cukier trzymamy pod kluczem, ale kusimy Cię od pierwszego dnia, wręczając Ci ... kluczyk.

 • Teambuilding

  Teambuilding

  Dbamy o team spirit, dlatego regularnie organizujemy rozrywki w biurze oraz wspólne wyjścia i wyjazdy. Dołączysz?

 • Elastyczne godziny pracy

  Elastyczne godziny pracy

  Jesteś rannym ptaszkiem, a może nocnym markiem? U nas pracę będziesz rozpoczynać między 6:30 a 10:00. Tak jak Ci pasuje.

 • Strefa chillout

  Strefa chillout

  Organizujemy turnieje VR, Playstation, piłkarzyki czy darta. Podejmiesz wyzwanie?

 • Zbieraj punkty

  Zbieraj punkty

  Co miesiąc doładujemy Ci konto punktami, które wymienisz na bogatą ofertę kulturalną, sportową (np. Karta Multisport), kulinarną, podróżniczą czy shoppingową.

 • Opieka medyczna

  Opieka medyczna

  Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej, na pracowników z większym stażem będzie czekała kompleksowa oferta ze wszystkimi opcjami.

 • Celebrujemy z Tobą ważne okazje

  Celebrujemy z Tobą ważne okazje

  Kiedy powiesz “tak” lub zasadzisz “pierwsze drzewo” będziemy cieszyć się tymi ważnymi chwilami razem z Tobą, pamiętając o odpowiednim upominku!

Dołącz do nas

Aplikuj