Warto tu być!

O NAS

ROZWIJAJ BIZNES.
REALIZUJ SIEBIE.

W tych słowach znajduje się esencja pracy dla największych e-commerce’ów w branży fashion oraz home & decor w Polsce. Z nami realizujesz się, pracując nad rozwojem serwisów odwiedzanych przez ponad 9 mln unikalnych użytkowników. Tworząc unikalne rozwiązania, przyczynisz się do wzrostu ich user experience oraz rozwoju biznesów naszych partnerów. Sukces całej Grupy Domodi jest ściśle związany z Twoim samorozwojem.

LICZBY MÓWIĄ ZA NAS!

3 największe marketplace’y w branży – Allani.pl, Domodi.pl, Homebook.pl

0 mln

unikalnych użytkowników

0 mln

milionowa społeczność użytkowników

TOP 0

e-commerce w Polsce na urządzeniach mobilnych

0

pracowników

KOGO SZUKAMY - OFERTY PRACY​

Mamy przerwę w szukaniu, ale warto tu zaglądać 😃

NASZE FLOW

DOMODI SPEŁNIA MARZENIA

co roku spełniamy marzenie przynajmniej 1 pracownika

TALENTY

promujemy rozwój oparty o mocne strony

LET’S PLAY WITH DOMODI

w każdym miesiącu organizujemy dobrą zabawę dla pracowników, a codziennie relaksujemy się w strefie chillout

DOMODI TALKS

promujemy kulturę dialogu, każdy pracownik uczestniczy w ważnych decyzjach

FEEDBACK

cyklicznie badamy puls organizacji i wyciągamy wnioski

EXPERT TALKS

nasi pracownicy regularnie dzielą się wiedzą

DLACZEGO WARTO U NAS BYĆ?

Slim&fit

Dbamy o dietę i dobre samopoczucie naszych pracowników. Dlatego codziennie znajdziesz u nas świeże owoce i warzywa, a także zdrowe przekąski.

Na słodko

Cukier trzymamy pod kluczem, ale kusimy Cię od pierwszego dnia, wręczając Ci ... kluczyk.

Teambuilding

Dbamy o team spirit, dlatego regularnie organizujemy rozrywki w biurze oraz wspólne wyjścia i wyjazdy. Dołączysz?

Elastyczne godziny pracy

Jesteś rannym ptaszkiem, a może nocnym markiem? U nas pracę będziesz rozpoczynać między 6:30 a 10:00. Tak jak Ci pasuje.

Strefa chillout

Organizujemy turnieje VR, Playstation, piłkarzyki czy darta. Podejmiesz wyzwanie?

Zbieraj punkty

Co miesiąc doładujemy Ci konto punktami, które wymienisz na bogatą ofertę kulturalną, sportową (np. Karta Multisport), kulinarną, podróżniczą czy shoppingową.

Opieka medyczna

Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej, na pracowników z większym stażem będzie czekała kompleksowa oferta ze wszystkimi opcjami.

Celebrujemy z Tobą ważne okazje

Kiedy powiesz “tak” lub zasadzisz “pierwsze drzewo” będziemy cieszyć się tymi ważnymi chwilami razem z Tobą, pamiętając o odpowiednim upominku!

NASZE DNA

WIĘCEJ, LEPIEJ I BARDZIEJ

Wyprzedzamy trendy. Utrzymujemy pozycję lidera, działamy z rozmachem, na dużą skalę. Dołączając piszesz się na prowadzenie odważnych i nowatorskich projektów. Często bywa, że nikt przed nami jeszcze tego nie robił.

NOSI NAS

Mamy zawsze naładowane baterie! Lubimy ludzi z drivem, chętnie zarażamy się nawzajem energią. Stawiamy sobie ambitne cele i podkręcamy tempo. Kręcą nas wyzwania. Mamy moc. Rzeczy się dzieją.

MINIMUM TEORII, MAKSIMUM DZIAŁANIA

Najwięcej wysiłku wkładamy w działania, które przynoszą największe efekty.

“Done is better than perfect”. Proste zasady – dzięki temu każdy z nas wie, jak załatwić sprawy niemożliwe od ręki. Zwinnie decydujemy o kierunkach rozwoju, u nas decyzje zapadają szybko.

JESTEŚ U SIEBIE

W firmie czujemy się jak w domu, a atmosfera współpracy i szacunku to dla nas podstawa. Tworzymy przyjazne warunki do tworzenia. Wierzymy, że w luźnym klimacie rodzą się najlepsze pomysły i idee.

UZUPEŁNIAMY SIĘ

Be Yourself. Wykorzystujemy to, w czym jesteśmy najlepsi, a to czego nam brakuje szukamy u innych 🙂 Cenimy różnorodność. Swoje mistrzostwo opieramy na naszych talentach.

MAMY WPŁYW

Nasze pomysły lądują na liście zadań. Możemy wymyślać, tworzyć i wdrażać własne, oryginalne rozwiązania! Mamy wpływ na rozwój firmy i tego się od nas oczekuje w pracy. Efekty naszej pracy mają ekspozycję od razu na miliony naszych userów. Jest czym się pochwalić.

UZUPEŁNIAMY SIĘ

Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi markami w Polsce, których biznesy rosną razem z nami. Mamy na pokładzie jednych z najlepszych ekspertów e-commerce w Polsce. Zdecydowanie jest z kim wymieniać wiedzę oraz tworzyć nowatorskie rozwiązania.

Wzmacniamy intencje zakupowe użytkowników, aby zwiększyć sprzedaż w Twoim e-commerce.

All Right Reserved by GRUPA DOMODI © 2020