Warto tu być!

O NAS

ROZWIJAJ BIZNES.
REALIZUJ SIEBIE.

W tych słowach znajduje się esencja pracy dla największych e-commerce’ów w branży fashion w Polsce. Z nami realizujesz się, pracując nad rozwojem serwisów odwiedzanych przez ponad 8 mln unikalnych użytkowników. Tworząc unikalne rozwiązania, przyczynisz się do wzrostu ich user experience oraz rozwoju biznesów naszych partnerów. Sukces całej Grupy Domodi jest ściśle związany z Twoim samorozwojem.

LICZBY MÓWIĄ ZA NAS!

2 największe marketplace’y w branży – Allani.pl i Domodi.pl.

0 mln

fanów w socal media

0 mln

milionowa społeczność użytkowników

TOP 0

e-commerce w Polsce na urządzeniach mobilnych

0

pracowników

NASZE FLOW

DOMODI SPEŁNIA MARZENIA

co roku spełniamy marzenie przynajmniej 1 pracownika

TALENTY

promujemy rozwój oparty o mocne strony

LET’S PLAY WITH DOMODI

w każdym miesiącu organizujemy dobrą zabawę dla pracowników, a codziennie relaksujemy się w strefie chillout

DOMODI TALKS

promujemy kulturę dialogu, każdy pracownik uczestniczy w ważnych decyzjach

FEEDBACK

cyklicznie badamy puls organizacji i wyciągamy wnioski

EXPERT TALKS

nasi pracownicy regularnie dzielą się wiedzą

DLACZEGO WARTO U NAS BYĆ?

Elastyczne godziny pracy

Jesteś rannym ptaszkiem, a może nocnym markiem? U nas pracę będziesz rozpoczynać między 6:30 a 10:00. Tak jak Ci pasuje.

Opieka medyczna

Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej, na pracowników z większym stażem będzie czekała kompleksowa oferta ze wszystkimi opcjami.

Slim&fit

Dbamy o dietę i dobre samopoczucie naszych pracowników. Dlatego codziennie znajdziesz u nas świeże owoce i warzywa, a także zdrowe przekąski.

Strefa chillout

Organizujemy turnieje VR, Playstation, piłkarzyki czy darta. Podejmiesz wyzwanie?

NASZE DNA

WIĘCEJ, LEPIEJ I BARDZIEJ

Wyprzedzamy trendy. Utrzymujemy pozycję lidera, działamy z rozmachem, na dużą skalę. Dołączając piszesz się na prowadzenie odważnych i nowatorskich projektów. Często bywa, że nikt przed nami jeszcze tego nie robił.

kariera grupa domodi
kariera grupa domodi

NOSI NAS

Mamy zawsze naładowane baterie! Lubimy ludzi z drivem, chętnie zarażamy się nawzajem energią. Stawiamy sobie ambitne cele i podkręcamy tempo. Kręcą nas wyzwania. Mamy moc. Rzeczy się dzieją.

MINIMUM TEORII, MAKSIMUM DZIAŁANIA

Najwięcej wysiłku wkładamy w działania, które przynoszą największe efekty.

“Done is better than perfect”. Proste zasady – dzięki temu każdy z nas wie, jak załatwić sprawy niemożliwe od ręki. Zwinnie decydujemy o kierunkach rozwoju, u nas decyzje zapadają szybko.

kariera grupa domodi

JESTEŚ U SIEBIE

W firmie czujemy się jak w domu, a atmosfera współpracy i szacunku to dla nas podstawa. Tworzymy przyjazne warunki do tworzenia. Wierzymy, że w luźnym klimacie rodzą się najlepsze pomysły i idee.

UZUPEŁNIAMY SIĘ

Be Yourself. Wykorzystujemy to, w czym jesteśmy najlepsi, a to czego nam brakuje szukamy u innych 🙂 Cenimy różnorodność. Swoje mistrzostwo opieramy na naszych talentach.

współpraca_GD

MAMY WPŁYW

Nasze pomysły lądują na liście zadań. Możemy wymyślać, tworzyć i wdrażać własne, oryginalne rozwiązania! Mamy wpływ na rozwój firmy i tego się od nas oczekuje w pracy. Efekty naszej pracy mają ekspozycję od razu na miliony naszych userów. Jest czym się pochwalić.

UZUPEŁNIAMY SIĘ

Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi markami w Polsce, których biznesy rosną razem z nami. Mamy na pokładzie jednych z najlepszych ekspertów e-commerce w Polsce. Zdecydowanie jest z kim wymieniać wiedzę oraz tworzyć nowatorskie rozwiązania.

kariera grupa domodi

Wzmacniamy intencje zakupowe użytkowników, aby zwiększyć sprzedaż w Twoim e-commerce.

All Right Reserved by GRUPA DOMODI © 2020