Rusza sezonowa akcja Pokój dziecka – wszystko pod jednym adresem, na platformie zakupowej Homebook.pl. Z tej okazji użytkownicy serwisu będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji przygotowanych specjalnie na asortyment do pokoju dziecięcego: meble i akcesoria.

 

Jak co roku, przygotowujemy się na powrót dzieci do szkół, co jest związane z aranżacją przestrzeni do nauki i spędzania wolnego czasu. Dobrze zaprojektowane miejsce sprawi, że przyswajanie wiedzy będzie odbywać się w przyjemny  sposób, a czas na zabawę i wypoczynek będzie komfortowy. Aby pomóc użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowych oraz wyposażeniu wnętrz, postanowiliśmy stworzyć akcję, która będzie promować asortyment naszych partnerów i pozwoli nabyć wszystkie produkty w jednym miejscu. Według badań przeprowadzonych na Homebook.pl, aż 69% osób poszukuje informacji na temat remontu czy zmiany wystroju wnętrz w sieci: w mediach społecznościowych, na blogach wnętrzarskich czy platformach video. Nasza platforma to miejsce tysiąca inspiracji i pomysłów, które pozwala umiejętnie zagospodarować każdą przestrzeń.

 

Jedna akcja, wiele korzyści 

Niezależnie od tego czy chcesz wypromować asortyment swojego sklepu, zainspirować społeczność Homebook.pl do zmiany wystroju wnętrz czy wyróżnić się na tle konkurencji, akcja “pokój dla dziecka” to świetna okazja dla Ciebie. Nasz platforma skupia ponad 4,7 mln użytkowników, w tej grupie znajdują się Twoi potencjalni klienci, do których możesz bezpośrednio trafić z ofertą. Jak co roku w okresie sierpień – wrzesień największą popularnością cieszą się kategorie sezonowe, takie jak: łóżka, szafy, krzesła czy biurka. Dlatego w ramach akcji przygotowaliśmy wiele formatów reklamowych, w miejscach które najbardziej przykuwają uwagę: banery na stronie głównej, newsletter czy nasze media społecznościowe, których zasięgi przekraczają liczbę 100 000 użytkowników. 

W 2019 roku dzięki przejściom użytkowników z serwisu Homebook.pl na strony naszych partnerów udało się wygenerować 75 mln zł GMV. Według danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny, branża meblarska oraz RTV są najszybciej rosnącymi w okresie pandemii, notując wzrost o 14,4% w górę. 

Chcesz dołączyć do akcji “Pokój dziecka – wszystko pod jednym adresem”?

Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub wyślij maila na adres: handlowy@homebook.pl .