Młodzież po ukończeniu szkoły musi stanąć oko w oko z pierwszą pracą. Jest to etap w życiu, który przynosi nowe wyzwania, a zarazem oznacza poważny krok w przyszłość. Dla wielu jest to bardzo stresujący czas, w którym rodzi się w głowie mnóstwo pytań i niewiadomych. W odpowiedzi na potrzeby młodego pokolenia, w szczególności osób w trudniejszej sytuacji życiowej – podopiecznych domów dziecka, Grupa Domodi zdecydowała się zorganizować akcję Start w dobrym stylu.

 

Już 23 września 2021 startujemy z dwudniowym cyklem warsztatów, skierowanych do młodzieży w wieku 17-19 lat – podopiecznych Fundacji DOM Dbamy O Młodych, podczas których poruszymy zagadnienia związane z pierwszą pracą. Do udziału w akcji zaangażowali się eksperci Grupy Domodi, a także jej partnerzy i przyjaciele, w tym m.in.: Dagmara Pakulska Social Media Trainer & Consultant czy Lawirantka – wrocławska stylistka modowa. Podczas prelekcji postaramy się odpowiedzieć na takie pytania jak:

  • Co moje Social Media mówią o mnie?
  • Gdzie szukać pierwszej pracy?
  • Jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną?
  • Czy praca w e-commerce jest dla mnie?

i wiele innych. 

 

Do akcji włączyło się szerokie grono patronów, w tym marka 7more7, która wyprodukowała t-shirty dla uczestników warsztatów z grafiką autorstwa Małgorzaty Dolińskiej-Amrozik, Graphic Designer w Grupie Domodi. Koszulki można kupić również w sklepie internetowym marki, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji DOM Dbamy o Młodych. Link do sklepu: >>tutaj<<..

 

Mamy nadzieję, że nasza akcja pozwoli młodzieży zrobić odważny krok w przyszłość i ułatwi znalezienie pierwszej pracy. Jako Grupa Domodi pragniemy pozytywnie wpływać na  rozwój młodszego pokolenia i dawać mu przestrzeń do zdobycia cennych doświadczeń oraz umiejętności, a także wspierać je w budowaniu pewności siebie i swojej kariery zawodowej. Naszą akcją chcemy dać polskiej młodzieży szansę na start zawodowy w dobrym stylu.

 

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie www.grupadomodi.pl/csr/