W tym roku po raz pierwszy zostaną przyznane E-IKONY- to wyróżnienia dla sklepów i marek online z branż fashion i home współpracujących z Grupą Domodi. 

To użytkownicy, zadbają o to który brand otrzyma tegoroczną nagrodę. Bowiem, E-IKONY 2020 to ranking dedykowany sklepom internetowym działającym w branżach fashion i home, których asortyment dostępny jest w serwisach e-commerce Grupy Domodi (Domodi.pl, Allani.pl oraz Homebook.pl). Zestawienie powstaje na podstawie anonimowego badania ankietowego skierowanego do użytkowników trzech platform. To właśnie na podstawie ich rzetelnych opinii Grupa Domodi przyzna w tym roku nagrody w aż 9 kategoriach, z których 5 dedykowanych jest dla branży fashion, a 4 – dla home. 

Nagroda główna przyznawana przez użytkowników to uhonorowanie całościowej pracy wykonywanej przez sklep internetowy. Zwycięski e-commerce jest wskazywany przez największą liczbę konsumentów jako ulubiona platforma zakupowa. Dodatkowe wyróżnienia to docenienie poszczególnych obszarów działalności sklepów internetowych, a w szczególności umiejętności podążania lub wyznaczania aktualnych trendów w branży modowej oraz wnętrzarskiej. – mówi Paweł Piekarski, B2B marketing manager w Grupie Domodi. 

Obok wyboru konsumentów, dedykowane wyróżnienia zostaną przyznane także przez jury, które weźmie pod uwagę takie aspekty jak ekologia, innowacyjność czy debiut sklepu. Ranking rozpoczyna się ankietą 23 października. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na początku listopada. Każda osoba, która podzieli się swoją opinią w ankiecie otrzyma kod z darmowym dostępem do telewizji WP Pilot. Więcej szczegółowych  informacji dostępnych jest na stronie Grupy Domodi.