Już 26 października 2021 odbędzie się Domodi x WP Fashion Show – wydarzenie, nad którym pracujemy w Grupie Domodi od kilku miesięcy. Ten event online to specjalna akcja, którą organizujemy wraz z platformą WP.pl, a swoją obecnością zaszczycą nas nasi partnerzy oraz goście specjalni: gwiazdy i eksperci modowi. Poznaj szczegóły.

Domodi x WP Fashion Show – co to za wydarzenie? Dowiedz się więcej!

Możemy śmiało powiedzieć, że Domodi x WP Fashion Show to wyjątkowe połączenie rozmów na temat trendów i prezentacji najważniejszych inspiracji na sezon jesień-zima 2021/2022. Event odbędzie się online na kanale Domodi.pl na YouTube oraz na stronie głównej WP.pl. Partnerami akcji są  Modna Kiecka, Nobobags i Born2be, natomiast w gronie gości specjalnych – znane gwiazdy i eksperci modowi.

 

Dokładnie dekadę temu rozpoczęliśmy swoją działalność jako niewielki wrocławki startup. Dziś jesteśmy jedną z największych i najważniejszych platform e-commerce w Polsce – i mówimy o tym z dumą! Nasz serwis to nie tylko bogata oferta z wielu liczących się na rynku sklepów, ale też merytoryczne podejście do trendów i mnóstwo inspiracji, które zachęcają do zabawy własnym wizerunkiem i świadomego kreowania własnych looków.

Jak będzie wyglądać Domodi x WP Fashion Show? 

Event Domodi x WP Fashion Show został przez nas podzielony na 3 części, które wzajemnie się uzupełniają. Czego możesz się spodziewać? Prezentacji najnowszych kolekcji naszych trzech partnerów w postaci krótkich filmów modowych ze stylizacjami, w których światowe trendy z wybiegów zinterpretowane zostały przez polskie marki. Przed nami także fascynujące rozmowy o modzie w doborowym towarzystwie – m.i. Katarzyna Cichopek, jako prowadząca event, a także Maja Sablewska, Milena Bekalarska, Marta Siniło i wielu innych. Poruszymy wiele wątków związanych z modą i budowaniem własnego stylu. Porozmawiamy o stylu i trendach, modnych dodatkach oraz o modzie multifunkcjonalnej.  

 

Dodatkowo w trakcie eventu na uczestników czekają limitowane czasowo rabaty na nowe kolekcje marek dostępnych na Domodi oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Event odbędzie się we wtorek 26 października 2021 o godzinie 17:30 na stronie głównej WP.pl, na kanale Domodi.pl platformie YouTube oraz na stronie wydarzenia www.fashionshow.domodi.pl.