Osiem tygodni, setki marek i tysiące kodów rabatowych, to unikalna, internetowa akcja promocyjna na Domodi.pl. Oferta dedykowana jest miłośnikom zakupów i łowcom okazji, którzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek na zakup produktów swoich ulubionych marek.

Domodi Sales Week jest online’ową odpowiedzią na wyprzedaże z kodami rabatowymi, które dotychczas miały miejsce tylko stacjonarnie i były bardzo ograniczone czasowo. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów biznesowych, postanowiliśmy zorganizować ośmio tygodniową akcję rabatową, która będzie szansą na wypromowanie oferty sklepu czy pozyskanie nowych klientów, jeszcze przed Black Friday. Każdy tydzień dedykowany będzie jednej marce głównej, natomiast każdy sklep, który znajduje się na platformie Domodi.pl będzie miał okazję dodać swoje kody rabatowe oraz skorzystać ze specjalnego pakietu promocyjnego.

 

Jak dodać kody rabatowe?

Aby przystąpić do akcji, najpierw należy ustalić wysokość kodu rabatowego – może się on zmieniać z tygodnia na tydzień, w zależności od preferencji sklepu. Następnie należy zalogować się do swojego panelu sklepowego i wypełnić krótki formularz dotyczący Domodi Sales Week. Można również skontaktować się z działem jakości: jakosc@domodi.pl z informacją o chęci udziału i wysokością zniżki. Akcję będą wspierać nasze działania autopromocyjne oraz specjalne pakiety reklamowe, które stworzyliśmy dla sklepów partnerskich.

 

Pakiet korzyści dla Twojej marki 

Domodi Sales Week to świetna okazja dla sklepów, aby zwiększyć świadomość swojej marki i dotrzeć do nowych grup docelowych, kochających modę i wyprzedaże. Kody rabatowe to jedno z efektywnych narzędzi marketingowych, które pozwala zwiększyć koszyk zakupowy, a ilość konsumentów korzystających z kodów rośnie z roku na rok. W obecnych czasach konsument jest świadomy swoich wyborów, dlatego zakupy stara się robić w sprytny sposób – porównuje parametry produktów oraz ich ceny, aby na końcu wybrać najlepszą, dostępną opcję. Akcja Domodi Sales Week nastawiona jest na kreowanie intencji zakupowych klientów, poprzez wykorzystanie atrakcyjnych kodów niedostępnych na innych platformach zakupowych. 

Chcesz zostać partnerem największej akcji online? Pobierz ofertę standardową.

Skontaktuj się już dziś ze swoim opiekunem handlowym i zapytaj o ofertę VIP dla Partnera akcji.