Domodi Summer Sale 2020 to największa akcja wyprzedażowa w polskim internecie, która już teraz cieszy się ogromną popularnością. W tym roku wystartowaliśmy z gorącymi promocjami od czerwca, a cała akcja potrwa do końca sierpnia. Tysiące marek i produktów w zaskakująco niskich cenach przyciągają miłośników najnowszych trendów i zakupów.

Domodi.pl w trakcie specjalnych akcji zakupowych odwiedza ponad 7,5 mln unikalnych użytkowników, poszukujących inspiracji modowych i ciekawych promocji. W gronie tych osób znajdziesz zarówno swoich konsumentów jak i zupełnie nowe grupy docelowe. Współpracując z nami skutecznie zwiększasz swoją szansę na sprzedaż oraz rośnie zasięg Twojej oferty w najgorętszym okresie tego roku.

Według danych z raportu KPMG w Polsce „Zakupy Polaków na wyprzedażach. Kto realnie zarządza proc esem zakupu – konsument czy sprzedawca? – aż 62% Polaków, uważa że wyprzedaże posezonowe są najbardziej preferowanym typem promocji i kojarzą się z największymi obniżkami cen. Jeśli więc planujesz letnią wyprzedaż – koniecznie skorzystaj z możliwości jakie daje Ci Domodi.pl i zaprezentuj swój asortyment wybierając pakiety zawierające najpopularniejsze formaty reklamowe. Twoja oferta pojawi się wśród setek znanych sklepów i marek. W sezonie wakacyjnym 2019 zanotowaliśmy ponad 470 tysięcy zamówień z udziałem naszych użytkowników, o wartości blisko 45 milionów złotych, w 2020 planujemy pobić ten wynik.

Kusząca oferta? Już dziś skontaktuj się ze swoim opiekunem lub napisz do nas: handlowy@domodi.pl