Już w najbliższy weekend na Domodi.pl i Allani.pl rusza akcja promująca kody rabatowe online, które jak się okazuje są efektywnym narzędziem marketingowym. Zwiększają one wartość koszyka zakupowego i biorą aktywny udział w lojalizacji klientów. Wykorzystując kody rabatowe zwiększamy intencje zakupowe użytkowników, którzy poszukują modnych stylizacji w atrakcyjnych cenach. 

Dla sklepów, które działają na naszych platformach modowych, jest to świetna okazja aby wypromować asortyment sklepu – tuż przed świętami i wejść w nowy kwartał ze zwiększoną sprzedażą. 


Jak przystąpić do akcji?

Sklepy, które zarejestrowane są w naszych serwisach najpierw muszą ustalić wysokość kodu rabatowego – może się on zmieniać z tygodnia na tydzień. Gdy kod zostanie wygenerowany dla użytkowników Domodi.pl i Allani.pl, należy zalogować się do panelu sklepowego i wpisać kod, lub skontaktować się z działem jakości: jakość@domodi.pl z informacją, o chęci przystąpienie do akcji. 

 

Sklepy, które jeszcze nie dołączyły do naszych serwisów prosimy o kontakt: handlowy@domodi.pl.

Akcje będziemy wspierać licznymi działaniami autopromocyjnymi, oraz usługą reklamy dodatkowej, którą przygotowaliśmy w ofercie na Q2 dla sklepów partnerskich.