Szerokie spojrzenie na rynek dwóch branż: mody i designu, poruszające tematy z zakresu: trendów, biznesu i komunikacji. CLUE to online’owy kwartalnik, którego punktem wyjścia oraz swoistym motto każdego z numerów staną się hasła odpowiadające aktualnej sytuacji rynkowej.

Clue – magazyn Grupy Domodi to publikacja wydawana od Q III 2020. Na jego łamach dzielimy się swoimi refleksjami, spostrzeżeniami i wiedzą, ale … z pewną dozą dystansu. Celem publikacji jest przede wszystkim edukacja i przedstawianie przynoszących korzyści rozwiązań dla biznesu. Dedykujemy go przedstawicielom działów PR i marketingu, sklepom oraz markom prowadzącym swoje e-commerce jak i osoby pasjonujące się branżą modową i designem. CLUE tworzą eksperci z trzech serwisów: Domodi, Allani i Homebook oraz zaproszeni goście, zmieniający się przy każdym wydaniu.

Zależało nam, aby stworzyć przede wszystkim materiał edukacyjny, a na jego potrzeby pozyskać ekspertów o różnorodnych doświadczeniach i punktach widzenia – mówi Martyna Głowińska, redaktor naczelna Clue. – Całość chciałyśmy obudować w minimalistyczną publikację, na łamach której zebrałyśmy wnioski i refleksje na temat kondycji branży – tak właśnie narodziło się Clue, definiowane jako wskazówka, klucz do sukcesu< – dodaje.

W pierwszym numerze CLUE swoje obserwacje przedstawili: Sonia Przybył – badaczka trendów z Agencji Metaphor; Paulina Smaszcz – marketingowiec, mentorka, #kobietapetarda; Adela Ochman – dyrektorka kreatywna marki Argument; Aleksandra Kasza – właścicielka bloga Olcykowe; Dagmara Pakulska – marketerka, szkoleniowiec, autorka Niby-Prasówki; Ewelina Saja – specjalistka ds. PR i marketingu w Grupie Domodi; Marta Budziarek – copywriterka w Grupie Domodi; Piotr Sobieś Google Ads &amp, retargeting section lider w Grupie Domodi; Paweł Piekarski – B2B marketing manager w Grupie Domodi; Jan Sikora – profesor gdańskiej ASP, właściciel pracowni Sikora Wnętrza; Michał Piernikowski – dyrektor Łódź Design Festival; Katarzyna Księżnopolska – redaktor naczelna Magazif.com czy Justyna Siejka – współwłaścicielka Home Sweet Home PR.

Treść magazynu jest darmowa i dostępna tutaj.