Polskie wnętrza z charakterem - premiera albumu Homebook Design vol. 6

Polskie wnętrza z charakterem - premiera albumu Homebook Design vol. 6

Jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz!

W książce znalazło się zestawienie 30 odważnych projektów okraszonych historiami ludzi, którzy je tworzą. To zaproszenie do świata aranżacji, w których króluje indywidualizm i zachęta do tego, by mieszkać po swojemu. Homebook Design vol. 6 jest inspirującą propozycją skierowana do wszystkich miłośników pięknych wnętrz.

Te 30 projektów domów, apartamentów i mieszkań udowadnia, że bez względu na wielkość wnętrza, urządzenie funkcjonalnej i zarazem pięknej przestrzeni, jest możliwe. Kluczem do sukcesu jest stworzenie aranżacyjnej bazy, którą z łatwością modyfikować będziemy mogli w przyszłości – w odpowiedzi na zmieniające się trendy.

Oszczędność formy, odrzucenie zbędnej dekoracyjności i funkcjonalność, zgodnie z hasłem „forma wynika z funkcji”, to podstawa stylu Bauhaus, który w tym roku obchodzi swoją 100. rocznicę. Kocham ten styl, kocham prostotę i oszczędność w przedmiotach pozbawionych funkcji, dlatego w tym wydaniu postanowiłam przyjrzeć się temu, co wniósł Bauhaus wraz z ową modernistyczną myślą do teraźniejszych, pełnych indywidualizmu wnętrz. - Anna Poprawska, Redaktor Naczelna Homebook Design vol.6