Innovation 2020: Martyna Głowińska w jury prestiżowego konkursu

Innovation 2020: Martyna Głowińska w jury prestiżowego konkursu

Nowoczesne rozwiązania, idee i projekty pełne odwagi, świeżości oraz ich wpływ na rozwój rynku i sprzedaż - konkurs Innovation od lat wychwytuje wszystkie innowacyjne koncepty po to, aby móc wcielić je w życie. Rok do roku jury konkursowe złożone ze znanych osobowości świata biznesu i marketingu zbiera się, aby wybrać i nagrodzić te najbardziej wyjątkowe pomysły. W tym roku w jego składzie z dumą witamy Martynę Głowińską - marketing i PR managerkę z Grupy Domodi.

Konkurs ma na celu zderzenie wiedzy eksperckiej z pasjami i pomysłami na innowacje, co w połączeniu daje świetny przepis na sukces. Dlatego tak ważny jest dobór jurorów oceniających przesłane pomysły. Martyna Głowińska w swojej codziennej pracy poszukuje innowacji i nietypowych rozwiązań. Jej kreatywne środowisko pracy sprzyja testowaniu wielu narzędzi, a biznesowe otoczenie - pozwala na szybką weryfikację efektywności.

Jak sama mówi: “Innowacja kojarzy się zazwyczaj z wielką zmianą. Jednak z doświadczenia wiem, że czasami drobna modyfikacja, której celem jest usprawnienie procesów lub rozwiązanie pewnych niedogodności to również innowacja dla użytkownika, którego potrzeby zostają wysłuchane. Dla mnie jest ona zmianą na lepsze”. Nie dziwi więc fakt, że Martyna będzie odpowiedzialna za wybór projektów w kategorii Innowacyjny biznes.

Każdy, kto czuje się innowatorem w swojej dziedzinie powinien niezwłocznie zgłosić swój koncept za pośrednictwem strony konkursu Innovation 2020: https://innovation.sar.org.pl/#konkurs. Będziemy na bieżąco informować o postępach i przebiegu poszczególnych etapów tej kreatywnej rywalizacji!