Homebook patronem JAFF – targów dobrego designu

Homebook patronem JAFF – targów dobrego designu

W weekend 11-12 maja warszawski Koneser zmienił się w miejsce inspiracji, tętniące designem, muzyką i modą w wykonaniu najlepszych polskich twórców. Jazz Art Fashion Festival to dwa dni pełne kreatywnych wydarzeń, zarażających twórczą energią, a także wyjątkowe targi polskiego designu - GUST GUST. Wydarzeniu patronuje serwis Homebook.pl.

Piąta edycja będzie pod wieloma względami wyjątkowa: JAFF, festiwal o wieloletniej tradycji, po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie i zmieni Centrum Praskie Koneser w twórczą przestrzeń sztuki, rozrywki, emocji i wyzwań artystycznych. Organizatorzy przygotowali dla miłośników wyjątkowego designu szereg atrakcji pod hasłem JAFF Art & Design. W ramach tej części festiwalu organizatorzy zapraszają na Targi GUST GUST, na których pojawią się najlepsi polscy twórcy, zrzeszeni wokół platformy o tej samej nazwie.

Przez dwa dni na gości JAFF czekać będzie blisko 150 wyselekcjonowanych polskich marek, które przedstawią m.in: meble; to, co każde dziecko (i rodzic!) kocha najbardziej, czyli zabawki z pomysłem; modę, która przyciąga wzrok i serce na dłużej; vintage; plakaty i sztukę i wiele więcej! Weź udział i odkryj polskie marki, które inspirują, zachwycają i zmieniają nasze codzienne życie.

Oprócz pokazów mody i koncertów, uczestnicy JAFF 2019 posłuchać będą mogli wykładów uznanych panelistów, prelekcji artystów i występów muzyków, podczas JAFF Meetups – części konferencyjno-meetingowej wydarzenia.