Domodi Session: cykl spotkań o kobietach i dla kobiet

Domodi Session: cykl spotkań o kobietach i dla kobiet

Za nami pierwszy event z cyklu “Domodi Session”. To zupełnie nowa odsłona spotkań dla kobiet. Jesienna edycja wydarzenia odbyła się we Wrocławiu, a towarzyszyło jej hasło: ZMIANY. Dlaczego akurat to słowo znalazło się na pierwszym planie?

“Domodi Session” to nazwa, pod którą kryją się kwartalne spotkania organizowane przez platformę modową Domodi.pl. Przyjmują one formę rozważań w przyjacielskim gronie, a główną tematyką są kobiety i to, co dla kobiet najważniejsze: bezpieczeństwo, akceptacja, zrozumienie. Ich celem jest promocja otwartości w relacjach oraz stworzenie platformy do rozmów o życiu i otaczającym kobiety świecie.

Zależało nam, żeby stworzyć wyjątkową i przyjacielską przestrzeń, która pozwoli na swobodną wymianę wiedzy oraz doświadczeń. Poruszane tematy dotyczą nie tylko biznesu, ale dotykają też osobistych problemów i potrzeb twórców. - mówi Agnieszka Ozga, organizatorka eventu.

Pierwsza, jesienna edycja wydarzenia odbyła się 28. sierpnia we Wrocławiu, a jej motywem przewodnim były zmiany. To właśnie o nich opowiadały po kolei: Martyna Głowińska z Domodi.pl, która w swoim panelu przedstawiła rebranding oraz redesign Domodi.pl. Edyta Zając, psycholog oraz trener, opowiedziała o psychicznym przygotowaniu do zmian w życiu, a Anna Skuta, Brand Manager oraz Marketing&Social Media Manager - uświadomiła uczestniczki jakie zmiany zaszły w użytkowaniu Instagrama.

Wydarzenie odbyło się w przestrzeni kulinarnej Warsztat - food&garden i miało zamkniętą formułę. Zaproszonych na nie zostało 20 influencerek, które aktywnie uczestniczyły w networkingu i towarzyszących mu warsztatach.

Kolejna, zimowa edycja “Domodi Session” już niebawem, a wszystkie informacje dostępne są na stronie www.domodi.pl.