CLUE - magazyn Grupy Domodi

CLUE - magazyn Grupy Domodi

Szerokie spojrzenie na rynek dwóch branż: mody i designu, poruszające tematy z zakresu: trendów, biznesu i komunikacji. CLUE to online’owy kwartalnik, którego punktem wyjścia oraz swoistym motto każdego z numerów staną się hasła odpowiadające aktualnej sytuacji rynkowej.

Clue - magazyn Grupy Domodi to publikacja wydawana od Q III 2020. Na jego łamach dzielimy się swoimi refleksjami, spostrzeżeniami i wiedzą, ale … z pewną dozą dystansu. Celem publikacji jest przede wszystkim edukacja i przedstawianie przynoszących korzyści rozwiązań dla biznesu. Dedykujemy go przedstawicielom działów PR i marketingu, sklepom oraz markom prowadzącym swoje e-commerce jak i osoby pasjonujące się branżą modową i designem. CLUE tworzą eksperci z trzech serwisów: Domodi, Allani i Homebook oraz zaproszeni goście, zmieniający się przy każdym wydaniu.

Zależało nam, aby stworzyć przede wszystkim materiał edukacyjny, a na jego potrzeby pozyskać ekspertów o różnorodnych doświadczeniach i punktach widzenia - mówi Martyna Głowińska, redaktor naczelna Clue. - Całość chciałyśmy obudować w minimalistyczną publikację, na łamach której zebrałyśmy wnioski i refleksje na temat kondycji branży - tak właśnie narodziło się Clue, definiowane jako wskazówka, klucz do sukcesu - dodaje.

W pierwszym numerze CLUE swoje obserwacje przedstawili: Sonia Przybył - badaczka trendów z Agencji Metaphor; Paulina Smaszcz - marketingowiec, mentorka, #kobietapetarda; Adela Ochman - dyrektorka kreatywna marki Argument; Aleksandra Kasza - właścicielka bloga Olcykowe; Dagmara Pakulska - marketerka, szkoleniowiec, autorka Niby-Prasówki; Ewelina Saja - specjalistka ds. PR i marketingu w Grupie Domodi; Marta Budziarek - copywriterka w Grupie Domodi; Piotr Sobieś Google Ads &amp, retargeting section lider w Grupie Domodi; Paweł Piekarski - B2B marketing manager w Grupie Domodi; Jan Sikora - profesor gdańskiej ASP, właściciel pracowni Sikora Wnętrza; Michał Piernikowski - dyrektor Łódź Design Festival; Katarzyna Księżnopolska - redaktor naczelna Magazif.com czy Justyna Siejka - współwłaścicielka Home Sweet Home PR.

Treść magazynu jest darmowa i dostępna tutaj.