Aleksandra Krala i Sandra Kotarska prelegentkami na Meetblogin!

Aleksandra Krala i Sandra Kotarska prelegentkami na Meetblogin!

W dniach 14-16.06 odbyła się siódma edycja MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich. Meetblogin to miejsce inspiracji i przestrzeń wymiany doświadczeń.

Meetblogin to jedyne takie spotkanie w skali naszego kraju. Wydarzenie dedykowane jest twórcom internetowym, parającym się tematyką wnętrz i designu. Trzy dni wypełnione po brzegi warsztatami i prelekcjami, które mam nadzieję wzbudzą zainteresowanie uczestników, pobudzą kreatywność oraz na nowo zmotywują do działania. - Mówi organizatorka wydarzenia Ula Michalak.

Jedną z prelegentek była Aleksandra Krala, Liderka Zespołu ds. Social Media, która na co dzień zarządza profilem marki Homebook.pl, wystąpiła z tematem:
Jak to się kręci, czyli kilka słów o komunikacji i dobrych nawykach podczas planowania działań na Facebooku.

Ola opowiedziała, w jaki sposób budować silną społeczność wokół profilu na Facebooku i jak docierać do odbiorców jeszcze skuteczniej.

Drugą przedstawicielką Grupy Domodi na tegorocznej edycji Meetblogin, była Sandra Kotarska, Content and Outreach Specialist. Sandra wystąpiła z tematem: Mocny Blog - jak osiągnąć ten status w oczach reklamodawców?

Rozmawialiśmy o tym, co bierze pod uwagę reklamodawca, zanim zaproponuje influencerowi współpracę i w jaki sposób przygotowuje budżet na wspólne działania. Biorąc pod lupę strony uczestniczek omawialiśmy dobre praktyki i kwestie, którym warto poświęcić więcej czasu i zaangażowania, by zmaksymalizować wartość swojego bloga. W takich spotkaniach najcenniejsza jest wymiana doświadczeń - współpraca z marką zupełnie inaczej wygląda z perspektywy blogera i zleceniodawcy, obie strony powinny być tych różnic świadome. Zrozumienie swoich oczekiwań pomaga osiągnąć lepsze efekty kampanii, dlatego warto się wzajemnie edukować.

Zobacz galerię!